Teslimat

Hafta içi saat 14.00 saatinden önce verilen tüm siparişlerinizi aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarına teslim etmekteyiz. Bu saatten sonraki siparişleriniz ise en geç ertesi gün kargo firmalarına teslim edilmektedir.

Gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişler teslimat adresinize göre 1 – 3 gün içinde kargo şirketi tarafından tarafınıza teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı ve sipariş hazırlığı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde ve Pazar günleri vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınacaktır.

Önemli Hususlar :

1. Alıcı kargo bilgilerini eksiksiz ve doğru vermekle yükümlüdür.

2. Alıcının hatalı olarak verdiği bilgiler nedeniyle kargonun iadesinden firmamız sorumlu tutulamaz.

3. Alıcının gönderisini zamanında teslim almamasından dolayı yaşanan iade ve aksaklıklardan firmamız sorumlu tutulamaz

4. Kargolar taşıyıcı firma sigorta güvencesi ile taşınmaktadır. Bunun yanı sıra siz değerli müşterilerimizin de paketi teslim alırken açarak ürünlerin zarar görmediğini kontrol etmeniz gerekmektedir. Dikkat edilmemesi halinde paketinizin size sağlam ulaştırıldığı kabul edilir. Paket ve ürün zarar görmüş ise mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturularak ürünün teslim alınmaması gerekmekte ve firmamızla iletişim kurulması gerekmektedir. Tutanak tutulmadan alınmış hasarlı ürünler firmamızca ve kargo firmasında sağlam ulaştığı kabul edilmektedir.

5. Kargonun alıcıya ulaşamaması durumunda bıraktığı 3. şahıslar firmamız bilgisi dışında olacağından bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

6. Ürün stoğunun aniden bitmesi ya da kargo firmalarının günlük kotalarının dolması, aşırı yoğunluk gibi durumlarda siparişleriniz aynı gün kargo firmasına teslim edilemeyebilir, ya da edilse dahi kargo firması tarafından aynı gün çıkış yapılamayabilir. Bu gibi durumlarda müşterilerimizi bilgilendirmeye özen gösteriyoruz.

7. Kargoda yaşanabilecek gecikmeler firmamız sorumluluğunda değildir. Firmamız müşterimiz tarafından kargo bilgilerini talep edildiğinde vermekle yükümlüdür.

8. Teslimat yapılacak yerde kargo şubesinin bulunmaması nedeniyle alıcının merkezi kargo şubesine çağrılması firmamız sorumluluğunda değildir. Kargolar köylere ve bazı ilçelere taşıma yapmamaktadır. Müşteri kargo firmasının bulunduğu bölgede mevcut olmaması durumunda hizmet veren kargo ile ürünü isteme hakkına sahiptir ve bunu sipariş sırasında belirtmelidir.10.

Bedava Kargoların taşımasını yapacak firma tarafımızca belirlenmektedir.

Geri İade

topkapikahve.com adresinden satın almış olduğunuz ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden, ürünün size teslim tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde gıda ürünlerinde  paketler acılmadan bizimle temasa geçerek iade edebilirsiniz. İade talebinizi ve ürünle alakalı probleminizi geri iade sayfasında bulunan formu doldurarak ya da bize e-posta yoluyla bildirebilirsiniz.

Geri İade edilecek ürünlerin anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile, karşı ödemeli olarak aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir :

TÜZER Kuyumculuk Bilişim San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

İstanbul Vizyon Park (İVP) Merkez Plaza C1 Blok Kuyumcular Sk. No: 4 K: 7 D: 232 Yenibosna, Bahçelievler, İSTANBUL

Geri iade ile ilgili aşağıdaki hususları dikkate almanızı rica ederiz :

 

  • Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir.

  • Ürünün satış faturasını mutlaka ürünler ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

  • Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde alınamamaktadır.

  • İşlemlerinizin sağlıklı ve kolay yürümesi, iade olunacak ücretin sizlere ulaşması için lütfen iade işleminizi tarafımıza önceden bildiriniz.

  • İade alınan ürün için ödemiş olduğunuz bedel, 7 gün içinde, ödemeyi yapmış olduğunuz yöntem doğrultusunda (kredi kartınıza iade veya banka hesabınıza EFT/Havale) tarafınıza iade edilecektir.

 

Geri İade gönderimleriniz için kullanılacak Kargo Firması ve Kullanılacak Kargo Hesap Numarası tarafınıza bildirilmeden geri gönderim yapmayınız.